Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Mustikad külmkuivatatud, 15g Lood Loodusest

Saadavus: Laos
Tarnija: Chaga OÜ
Hind: 2.70€
Kirjeldus

Kirjeldus: looduslik C vitamiini allikas. Ei sisalda lisatud suhkruid, sisaldab vaid looduslikult esinevaid suhkruid. E-ainete vaba. Mustikaid süües saate sellelt vastupidavalt, vabalt kasvavalt taimelt erilise loodusliku antioksüdandi kaitse. Antioksüdandid vähendavad vabade radikaalide rakkudele tekitatavat kahju.

Mustikaid kasutatakse Aasias silmaravimite põhi koostisosana ja need mustikaid sisaldavad ravimid on väga populaarsed. Mõeldud kõigile, kes peavad oma igapäevatöö tõttu silmi päevast päeva koormama.

Hoida kuivas. Pakis 15 g. Külmkuivatatud marjad säilitada peale avamist õhukindlalt suletuna et need ei muutuks nätskeks õhuniiskusega kokkupuutel.

Koostis: külmkuivatatud mustikad (Vaccinium myrtillus). Külmkuivatamine säilitab marjade maitse, lõhna ja toiteväärtuse parimal võimalikul viisil ja võimaldab neid nautida aasta läbi. 150g värskeid marju kaalub külmkuivatades 15g.

Kasutamine: marju võib tarvitada näksimiseks vahepalana. Mustikad on väärtuslikud koostisosad müslides, smuutides ning kondiitritoodetes. Keefiri, kohupiima, toorjuustu ning jogurtiga segades saab tulemuseks ehtsa metsamarja maitse. Marju võib kasutada ka tee valmistamiseks.

Täpsem info: http://chagahealth.eu/shop/tooted/mustika-marjad-kuelmkuivatatud/

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.