Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Toortatar 0,5kg, Karmeli

Toortatar 0,5kg, Karmeli
Saadavus: Laos
Tarnija: Karmeli OÜ
Hind: 3.00€
Kirjeldus

Kirjeldus ja koostis: tatart on tuntud juba tuhandeid aastaid ja see on leidnud igakülgset kasutamist toidu, dieettoidu ja ravimtaimena organismi tervendamiseks.

Ilma kestadeta tatraterade saamiseks tööstuses aurutatakse tatraterasid umbes 80 kraadi juures, kuni viljad-pähklid paisuvad ja eralduvad koorest. Seejärel kõik kuivatatakse ja tuulutamise teel eraldatakse kestad. Selliselt valmistatud tatratooted (tavakaubanduses müügil olev pruun tatar) muutuvad kahe kuu möödudes täiesti “surnud toiduks” – tatar ei idane enam ning annab organismile vaid mikroelemente ja kaloreid. Üha sagedamini puhastatakse tänapäeval aga tatrateri ehk eraldatakse neilt kestad mehaanilistes veskites nagu seda tehti vanasti ka Eesti taludes. Selliselt on võimalik saada tatrateri ja -tangu, millest toidu valmistamine on palju kiirem ning milles on säilinud kõik toitained, elujõud ja idanemisvõime. Toortatar on väga kasulik toiduaine. Temast valmistatud road on organismis hästi omastatavad ning annavad pikaaegse täiskõhutunde.

Kasutamine: toortatar sobib pudruks, lisandiks kala- ja lihatoitudele ja küpsetistesse – seega nii soolase kui magusana.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.