Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Chaga Elemental Eliksiir 2-pakk, Lood Loodusest

Chaga Elemental Eliksiir 2-pakk, Lood Loodusest
Saadavus: Laos
Tarnija: Chaga OÜ
Hind: 100.00€
Kirjeldus
Elemental Eliksiir - sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine. Seega on toode võimas immuunsüsteemi parandaja ja vastupanuvõime tõstja, sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet. Kesknärvisüsteemi tugevdaja ning parandab oluliselt unekvaliteeti.
 
Elemental Eliksiiri peamisi koostisosasid MUST PÄSSIK (Inonotus obliquus, rahvakeeles KASEKÄSN) on tuntud Hiinas, Venemaal ja Aasias kui üks võimsamaid immuunsüsteemi parandajaid, tugeva antioksüdandina ja tugeva põletikuvastase toimega. David Winston peab musta pässikut üheks võimsamaks vähivastaste omadustega raviseeneks. Hiina meditsiin liigitab musta pässiku toniseerivate ravimtaimede alla.
Tarbides iga aasta ühe Elemental Eliksiiri kuuri, annad Sa oma tervisele parimat terveks aastaks. Soovitame väsimuse, stressi ja unehäirete korral ning üldise immuunsuse tugevdamiseks.
 
Koostis:  must pässik (Inonotus obliquus), aaloe (Aloe arborescens), mesi, etanool, külmkuivatatud männikasvu pulber (Pinus sylvestris), raudrohi (Achillea millefolium). Kõik koostisosad on Eesti päritolu.
 
Kasutamine: enne sööki 3 x päevas: I-nädalal 25ml, II-nädalal 50 ml.
Kuur tuleb juua lõpuni. Mitte tarbida koos antibiootikumidega. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.
Üks kuur koosneb kahest 750ml pudelist, kokku 1,5 liitrit.
Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.