Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Elemental eliksiir My time 20ml, Chaga

Elemental eliksiir My time 20ml, Chaga
Saadavus: Laos
Tarnija: Chaga OÜ
Hind: 2.20€
Kirjeldus

Kirjeldus: Elemental eliksiir “My time”  – Toidulisand chaga, aaloe, erinevate taimede ja meega. Suurepärane uudistoode, mis on valminud just mõeldes kiire elutempoga ringirändavale tervisearmastajale, tegemist on Chaga Health Elemental Eliksiiri 20ml väikepakkidega.  Väikest pakki on mugav taskusse või kotisahtlisse kaasa pakkida! Hea võimalus ka tootega tutvumiseks.

Koostis: vesi, chaga ehk musta pässiku (rahvakeeles kasekäsna) ekstrakt (Inonotus obliquus), aaloe ekstrakt (Aloe arborescens), mesi, männikasvude ekstrakt (Pinus sylvestris), etanool (6%vol), raudrohu ekstrakt (Achillea millefolium).

Elemental eliksiir on chaga ehk musta pässiku, aaloe, männikasvu ja raudrohu looduslikuks allikaks. Taimede sisaldus päevase annuse kohta esimesel nädalal/ teisel nädalal: chaga ehk must pässik 21g/42g, aaloe 21g/42g, männikasvud 5.5g/ 11g, raudrohi 1.5g/3g.

Kasutamine: enne sööki 3 x päevas üks pakk (20ml). Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada! Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine  ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitada pimedas ja jahedas!

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.