Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Mesi mets- ja aedmarjadega 250g

Mesi mets- ja aedmarjadega 250g
Saadavus: Laos
Tarnija: RemedyWay OÜ
Hind: 12.80€
Kirjeldus

Kirjeldus: mesi mets-ja aedmarjadega on segu heast tatraõiemeest ja Eestimaa mõnedest kõige parematest marjades, nii metsas kui ajas.

Marju ei ole enne jahvatamist mahlast tühjaks pressitud, vaid värskel kujul lihtsalt ära kuivatatud, tänu millele ei ole marjad kaotanud oma loomupärast ja tugevat maitset. 500g-ses purgis olevas meesegus on 125g marjajahu, mis on tootetud 1kg värsketest metsmustikatest. Tatraõiemeel on magus, tugev maitse ja meie kasutatud mesi on naturaalne ning ilma lisanditeta. Me ei lahusta mett suhkrusiirupiga ning kõik meie meed kristalliseeruvad seistes.

Mee ja marjade kombinatsioonist tekkival maitsel on kergelt hapukas ja värske eelmaitse, mida domineerivad marjad, ning jõuline ning mõnusalt magus järelmaitse.

Kirju ja looduslik marjadesegu sisaldab palju vitamiine ja teisi kasulike toitaineid ning aitab hea enesetunde ja meeleolu loomisel.

Koostis: tatraõiemesi 75%, kuivatatud ja pulbristatud marjad (aedmaasikas, vaarikas, jõhvikas, must aroonia, mustikas) 25%.

Kasutamine: mesi soodustab marjades olevate loomulike tervendavate ainete levikut kehas ning aitab kehal neid aineid omandada. Sellest segust omandab organism kasulikke makro- ja mikroelemente, orgaanilisi happeid, vitamiine ja teisi bioaktiivseid aineid (sh looduslikke antibiootikume). Meesegu on toidulisand ning võib kasutada moosi asemel. Seda saab kasutada jookide, marinaadide, pagari- ja piimatoodete valmistamises.

Täpsem info: https://www.remedyway.ee/product/pid/460/bid/11816

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.