Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Mahe metsamesi pohlaga 150g,Loodusvägi

Mahe metsamesi pohlaga 150g,Loodusvägi
Saadavus: Laos
Tarnija: Loodusvägi OÜ
Hind: 4.45€
Kirjeldus

Mahe metsamesi pohlaga on meeldiv kooslus siidisest meest ning metsasest marjapulbrist. Taali talu mesilastarud paiknevad keset metsi, mesi ning marjad on korjatud Eesti tunnustatud mahekorjealadelt. Kuna mesi võimendab sinna lisatud ainete toimet, on metsamesi pohlapulbriga eriti väärtuslik.

Hõredates männimetsades ja rabas kasvavat pohla on kasutatud ammustest aegadest immuunsüsteemi tugevdamiseks ja külmetushaiguste profülaktikaks, eriti pikal talveperioodil.

Ta on hinnatud kui maitsev, vitamiinirikas ja raviv mari. Pohl muudab lihatoidud kulinaarseks elamuseks, kiirendades samas ka ainevahetust ja soodustades seedimist. Pohlad sisaldavad karoteeni, B-vitamiine, eriti rikkalikult aga C-vitamiini (30-40mg/100g marjades), magneesiumit, rauda, kaaliumit ja naatriumit.

Toetudes vanarahva teadmistele pohla organismist vett väljutavast mõjust, leiab ta siiani laialdast kasutust põiepõletike ja neeruhaiguste ravis. Pohlas sisalduvad erinevad puuviljahapped, parkained ja bensoehape teevad temast rahvameditsiinis tõhusa vahendi reuma ja liigesehaiguste vastu. Pohlale on omistatud ka kolesterooli langetavat ja antibakteriaalset toimet.

Koostis: metsamesi* (100%), pohlapulber* (4%). *Mahepõllumajandusest.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.