Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Pesugeel valgele ja kirjule pesule 3 l

Pesugeel valgele ja kirjule pesule 3 l
Saadavus: Laos
Tarnija: Ökosahver OÜ
Hind: 21.50€
Kirjeldus

Sertifitseeritud toode (Ecocert). Pole katsetatud loomadel. Fosfaadi- ja optiliste valgendajate vaba. Ei sisalda sünteetilisi värv- ega lõhnaaineid. 100% lavendli- ja apelsiniõli baasil. Biolagunev. Sobib kõikide kangaste nii masin- kui käsitsipesuks. Ideaalne värvilistele kangastele. Valge pesu pesemisel võib lisaks kasutada aktiivhapnikuga valgendustablette.

Koostis: vähem kui 30% vesi,  5-15% seep,  5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, rohkem kui 5% anioonsed pindaktiivsed ained, rohkem kui 5% ensüümid, rohkem kui 5% looduslikud parfüümid (lavendel, sisaldab linalooli, limoneeni, mis võivad põhjustada allergiat ja apelsin), Sodium benzoate, sool, Hydrohyethyliminodiacetic happe dinaatriumsool, rohkem kui 5% kaaliumsorbaat, sodium gluconate, tetrasodium glutamate diacetate.

Kulu: 1l = 20 pesukorda - 1 korgitäis = 30ml. Masinpesuks: vastavalt vee karedusele kergelt määrdunud pesu korral 25-50ml, määrdunud pesu korral vastavalt vee karedusele 30-75 ml, vastavalt vee karedusele väga määrdunud pesu korral 75-125ml. 1/2 täituvuse puhul kasutada keskmiselt määrdunud pesule mõeldud koguseid. Käsitsipesuks 25-50ml. Valge pesu pesemisel võib lisaks kasutada aktiivhapnikuga valgendustablette.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.