Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Pesugeel Orgaaniline Sidrunhein 1,5l ECOS

Saadavus: Laos
Tarnija: Ecosense OÜ
Hind: 14.30€
Kirjeldus

Kirjeldus: orgaanilise eeterliku sidrunheinaõli värske tsitruslõhn.ECOS Pesuaine on tõeliselt puhas, roheline ja efektiivne taimne naturaalne pesuaine. Tasakaalustatud pH tasemega ECOS puhastab ka kõige nõudlikuma standardi kohaselt ning on samas väga õrn kangale. Toode eemaldab sissekuivanud mustuse ja plekid. ECOS on ülikontsentreeritud vajades vaid 30ml ainet pesu kohta. Tootesse on lisatud naturaalset kookospähkli baasil valmistatud pesu pehmendajat, mis jätab riided pehmeks ja antistaatiliseks.

Koostis: vesi, taimsed pindaktiivsed ained (5-15% anioonsed, 5-15% amfoteersed, <5% mitteioonsed), fenoksüetanool (säilitusaine), NOP sertifitseeritud orgaaniline eeterlik sidrunheinaõli (sisaldab tsitraali), metüülisotiasolinoon (säilitusaine), osjaekstrakt (Equisetum Hiemale)Taaskasutatav pudel ja kork. Õrn tundlikule nahale. Suurepärane tulemus. Mittereostavad koostisosad. Ohutu reo- ja majapidamisvee süsteemidele. Kuna on kasutatud looduslikke koostisaineid, siis värv võib varieeruda. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Kasutamine: ECOS on üikonsentreeritud, kasutage vaid 30 ml standartse masinatäie kohta, seda tähistab korgil joon 1. Pesupehmendi on juba tootele lisatud. Efektiivne nii pehme kui kareda vee korral, kõikidel temperatuuridel kuumast pesust 85˚C kuni külma pesuni. Raskete plekkide puhul valage toodet enne pesu otse plekile, hõõruge kergelt ning peske nagu tavaliselt.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.