Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

MB Kätepesuseep greip/sidrun 300ml

MB Kätepesuseep greip/sidrun 300ml
Saadavus: Laos
Tarnija: Niidi Talu OÜ
Hind: 7.60€
Kirjeldus

Kätepesuseepi võib kasutada mitu korda päevas ilma et see kuivataks käsi. Seep ei sisalda parabeene, naatrium laureth sulfaati, värvained või sünteetilisi lõhnaaineid. See on lõhnastatud 100% looduslike eeterlike õlidega. Ei ole testitud loomade peal, on biolagunev.

Koostis: vesi, taimne glütseriin, ammooniumlaurüülsulfaat, kokamidopropüülbetaiin, PEG-4 Rapeseedamide, deküül Glucosid, sidrunhape, bensoehape, Parfüüm Tsitraal, D-limoneen ja eeterlikud õlid.

Ettevõtte Isabella Smith Apothecary kaubamärgi Maison Belle® inim- ja keskkonnasõbralikud tooted on loodud 2005. aastal Taanis. Toodete loomisel on olnud lisaks keskkonnasõbralikkusele olulisel kohal ka kõrge kvaliteet, väga meeldiv lõhn ning tavapärastest kodupuhastusvahenditest nägusam pakend. Kõik tooted on looduslikest baasmaterjalidest ning lõhnastatud eeterlike õlidega. Pakendid on taaskasutatavad PET pudelid. Kõik Maison Belle® tooted vastavad UK HSE mittetoksiliste kodupuhastusvahendite standardile, on biolagunevad ning ei ole testitud loomade peal.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.