Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Juuksevärv Terra 100 g Sante

Saadavus: Laos
Tarnija: Austan Loodust Grupp OÜ
Hind: 8.20€
Kirjeldus

Toon - maa.

Sante juuksevärvidega saavutad mitmekülgsed, elavad, sädelevad ja individuaalsed nüansid. See juuksevärv austab sinu juuste loomulikku pigmenti, katab sinu juukseid kui kaitsev vaap, mis kasutab sinu loomulikku juuksevärvi, et luua ainulaadne tulemus. Saadav värv võib varieeruda vastavalt sinu juuksestruktuurile, värvile ja hooldusviisidele. Tulemus on väga loomulik ja pehme kui siid.

Kasutamine: enne kasutamist testida väiksemal salgul.

 1. Juhul kui sa ei ole varem kasutanud oma juustel modelleerimistooteid või palsameid võid värvi kanda otse kuivadele juustele. Kui aga kasutad loetletud tooteid, tuleks pead enne pesta Sante Lava Power šampooniga. See saviga šampoon  valmistab juuksed värvimiseks ette, sest eemladab väga tõhusalt kõik mustuse. Pese pea, ja kuivata rätikuga
 2. Vala värvipulber (väldi pulbri sissehingamist) kuumakindlasse nõusse ning vala peale 300 ml keevat vett, et saada kreemjas koostis. Värvi intensiivistamiseks kasuta vee asemel kuuma musta teed või punast veini.
 3. Jäta segu jahtuma. Pane riiete kaitseks õlgadele rätik. Värvi pealekandmise ajal kanna kile- või kummikindaid. Kanna kogu värvisegu pintsliga ühtlaselt juustele (ära säilita järelejäänud segu). Eemalda nahalt üleliigne värv. Värvi sattumist nahale saab ennetada, kui kannad rasvase kreemi enne värvimist juuksepiirile.
 4. Kui oled kogu värvi juustele kandnud, pane pähe pakis olev kilemüts ning mässi pea ümber käterätt. Soojus intensiivistab värvi tulemust (soojaföön, päike vms).
 5. Värvi mõjumine võib aega võtta 15 minutit kuni 2 tundi. Mida tumedam on sinu loomulik juuksevärv, seda kauem võtab värvi imendumine aega. Mida pikem on värvi mõjumise aeg, seda intensiivsem on tulemus. 
 6. Pese juukseid veelkord ja põhjalikult. Šampooni asemel on soovitav kasutada Sante Brilliant Care juuksepalsamit, mis kinnitab värvi veelgi ning annab juustele lisa läike. Nahale sattunud värvi saab eemaldada sidrunimahla ja taimse õliga.

Kui sul on:

 • Püsilokid: värvi on soovitav kasutada enne püsilokkide tegemist. Siis annab värv parima tulemuse ning ühtlasi kaitseb juuksestruktuuri.
 • Keemiline juuksevärv: Sante juuksevärvi võib kasutada ka keemiliste juuksevärvidega värvitud juustel. Siiski on soovitav esimesel 3-5 korral värvida ainult juuksejuuri (lõpuks ühildub looduslik juuksevärv keemilise juuksevärviga)
 • Keemilised juuksehooldustooted: keemiliste juuksehooldustoodete kasutamine peale looduliku juuksevärvi kasutamist võib põhjustada soovimatuid tulemusi. Sa peaksid ootama vähemalt  5-10 pesukorda või 14 päeva, enne kui kasutad keemilisi juuksehooldustooteid loodusliku juuksevärviga värvitud juustel.
 • Hallid juuksed: looduslik juuksevärv sobib ka hallide juuste katmiseks. Siiski jääb juuksevärv hallidel juustel heledam. Ühesõnaga, mida rohkem halle juukseid, seda heledam on lõpptulemus.
 • Värvitud juuste hooldus: värvitud juuste hoolduseks on soovitav kasutada Sante läikešampoone ja Brillian Care juuksepalsamit.
Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.