Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

BioSnacky idandamispurk A.Vogel

BioSnacky idandamispurk A.Vogel
Saadavus: Laos
Tarnija: Svenska Bioforce AB
Hind: 5.60€
Kirjeldus

Idandid pakuvad meie organismile vitamiine, väärtuslikke proteiine, mineraale, mikroelemente ja ensüüme, mida me iga päev vajame. Idandamisprotsessis suureneb järsult idandite vitamiinisisaldus, veelgi enam – süsivesikud, rasvad ja proteiinid osaliselt juba lõhustuvad, mis parendab nende seedivust. Idandatud seemned sisaldavad rohkem toitaineid kui ükski teine looduslik teadaolev toiduaine – seejuures on need ka tõsisteks rivaalideks toidulisanditele.

Lähtuvalt faktist, et sisuliselt on meil idandite näol tegemist “taimebeebidega”, sisaldavad need ka kõrges konsentratsioonis väärtuslikke ensüüme, proteiine, mineraalaineid, mikroelemente ja naturaalseid vitamiine. Idandid sisaldavad ka suurepärast kiudainet, mis on kasulik seedesüsteemile ja reguleerib seega seedeprotsesse. Kuna kasvuprotsess on aktiivne hetkeni, mil me neid tarbima hakkame, ei kaota nad selle aja jooksul ka toitaineid.

Sul on võimalus soetada endale mini ökoloogiline aed oma kööginurka ilma liigse ajakuluta ja varustada end maitsvate ja toitvate idanditega aastaringselt.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.