Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Loomulikult ilus,Tervisetooted OÜ

Loomulikult ilus,Tervisetooted OÜ
Saadavus: Laos
Tarnija: Tervisetooted OÜ
Hind: 22.90€
Kirjeldus

Spetsiaalselt naistele kirjutatud “Loomulikult ilus. Tee ilu ja tervise juurde” on loomuliku ja loodusliku kosmeetika ning loodusravi teejuht, milles on ühendatud tervikuks sisemine ja väline, põhjamaine ja idamaine tarkus.

Autor avab hea enesetunde, tervise ja ilu eest hoolitsemise vahenditena taimravi, aroom- ja õieteraapia, homöopaatia, do-in enesemassaaži, jooga ja hiina traditsioonilise meditsiini saladusi. Põhjalikult on käsitletud muuhulgas tselluliidi ravi, kaalust allavõtmist, suitsetamisest loobumist ja nooruslikkuse säilitamist.

Raamatus leidub rohkelt praktilisi nõuandeid, sealhulgas näiteks:

  • 120 füto- ja aroomteraapilist taime tervise ja ilu eest hoolitsemiseks
  • 250 retsepti naha- ja juuksehooldustoodete ning parfüümide kodusel teel valmistamiseks
  • ·450 nimetusega register kosmeetikatoodete toorainete tutvustamiseks

Autor Virpi Raipala-Cormier on Soomes tunnustatud teadjanaine. Väikese tüdrukutirtsuna oli Virpi see, kes emale lilli vaasi ja nõgeseid kartulipudru sisse noppis. 15-aastasena rajas ta oma esimese maitsetaimeaia. 2000. aastal Aasta Naise tiitliga pärjatud Virpi asutatud Frantsila ürditalu on ravimtaimede maheviljeluse ja ökotoodete valmistamise teerajaja Põhjamaades.

Lilleorgu ja Virpit seovad pikaaegsed soojad suhted: Lilleoru maheürdiaia rajamisel 1990-tel oli üheks esimestest teenäitajatest Virpi ja talgupäevad Frantsila ürditalus. Samuti on Lilleorus toimunud mitmed Virpi seminarid.