Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Magneesiumihelbed 1kg Zechstein Inside

Magneesiumihelbed 1kg Zechstein Inside
Saadavus: Laos
Tarnija: Reedel Vara OÜ
Hind: 9.60€
Kirjeldus

Magneesium kuulub nende mineraalide hulka, mille nimetusega kaasneb sõna hädavajalik. Magneesiumi sisaldab iga rakk meie kehas, eriti rohkesti on teda lihastes. Kaasaarvatud südamelihas ja ka veresoone seinad, mis ju ka lihased on. Magneesiumi üheks tähtsaimaks funktsiooniks meie kehas on lihaste lõdvestumisprotsesside reguleerimine.

Magneesium kindlustab organismis lihaste lõdvestumise ja mida vähem lihaspinget, seda vähem ka üldist stressi ning paraneb une kvaliteet. Lõdvestades veresoonte- ja südame lihasrakke soodustab see mineraal arteriaalse vererõhu ja pulsisageduse langust, muutes seeläbi magneesiumi vajalikuks mistahes südameprobleemiga inimesele.

Kasutamine: magneesiumi on vaja hea tervise ja elujõu säilitamiseks. Magneesiumihelbed toimetavad magneesiumkloriidi efektiivselt läbi naharaku. Toode sobib vannide või jalavannide tegemiseks.

Magneesiumkloriid on oluline kemikaal ka tööstuses, mistõttu toodetakse seda maailmas päris palju, eelkõige mere või soolajärve veest. Magneesiumkloriidi ei suudeta tavaliselt piisavalt puhastada teiste ainete jääkidest sh elavhõbe ja raskemetallid. Inimkasutusse sobivad sellest tulenevalt vaid üksikud tooted (lisaks Zechsteini toodangule veel Surnumerest pärinev magneesiumkloriid. Mereveest tootmise tõttu on paljud tooted mõjutatud ka tänapäevasest reostusest. Zechnstein Inside magneesiumkloriid on pärit ca 1600 m sügavusest maapõuest, Hollandi ja Põhjamere all asuvast Zechsteini merest, mis on vähemalt 250 miljonit aastat vana soolaladestu. Seetõttu puudub sellel igasugune kokkupuude reostusega. Maapõuest pärinevat magneeriumkloriidi toodetakse ainult Hollandis ühes tehases (NedMag) ning sellest inimesele sobiliku puhtuse ja kontrollitatusega toodet valmistab ainult Zechstein Inside.

Lisainfot toote kohta küsi info@saartesahver.ee või mobiililt 5053163.