Vaata täpsemalt
Metagroup 2
Metagroup 3
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!

Külmpressitud tudraõli 0,5l, Karmeli

Külmpressitud tudraõli 0,5l, Karmeli
Saadavus: Laos
Tarnija: Karmeli OÜ
Hind: 10.80€
Kirjeldus

Tudraõli on tuntud juba ammustel aegadel, kuid on vahepeal teenimatult tähelepanuta jäänud. Huvi selle unikaalse õli vastu on pisitasa jälle kasvama hakanud ning tehtud uuringute tulemusena on leitud, et tegemist on väga kasuliku ja tervisliku õliga. Selle omega 3-6-9 rasvhapete suhe (2:1:2) on õlide seas üks parimaid, samuti sisaldab see E-vitamiini ja teisi kasulikke koostisosi. Tudraõli koostis teeb selle ka väga vastupidavaks lõhna- ja maitsemuutustele, mis teistel külmpressitud õlidel esineda võib.

Tudraõlil pole teadaolevalt halbu kõrvalmõjusid ja selle tarbimise hulka ei ole vaja piirata.

Erinevalt suurtööstuste toodangust on meie õli kõigilt oma omadustelt nii loomulik ja tervislik kui olla saab. Midagi ei ole lisatud ega ära võetud, õli ei ole kuidagi töödeldud ja õli valmimine külmpressimise käigus tähendab samuti naturaalsuse ja täisväärtuslikkuse säilimist. Samuti kasvatame ise taimed, mille seemneid õli pressimiseks kasutame.

Kasutamine: oma loomuliku kergelt pähklise maitsega sobib Karmeli tudraõli suurepäraselt kõikjale, kus toiduõlisid tavaliselt kasutatakse – salatitesse, kastmetesse, smuutidesse, maitseõlideks, toidulisandina, kuid tudraõli võib proovida kasutada ka küpsetamisel ja praadimisel. Tudraõlil on nimelt väga hea kuumustaluvus +246 C, mis on palju kõrgem kui suurel enamusel teistel õlidel. Sellegipoolest soovitame meie õli kasutada pigem kuumutamata – nii säilub õli täisväärtuslikkus kõige paremini ehk õli väärtuslikuks tegevad kuumakartlikud rasvhapped jäävad muutumatult alles.